Stephanie Sykes na Szpitalnej 1

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 września 2018, 22:30

Kończąc kalendarzowe lato, Szpitalna 1 stawia na mocne, głębokie brzmienia od jednych z najbardziej zagadkowych, jak i charakterystycznych postaci na scenie techno. Oprócz Stephanie Sykes na dużej scenie wystąpią Eastern Renaissance, który pojawił się w katalogach takich labeli jak Hypnus Records czy Geophone Mike'a Parkera, a także kobieta petarda, która może pochwalić się wydawnictwem w legendarnym Mord Records - T A K A ze swoim live actem. Towarzyszyć im będą reprezentantki Krakowskiej sceny: Olivia oraz aetha.

Stephanie Sykes urodziła się w Niemczech, obecnie mieszka w UK. Od początku swojej działalności upodobała sobie eksperymentalne i różnorodne pejzaże dźwiękowe, które stworzyły fundamenty jej nieograniczonego, wyjątkowego muzycznego brzmienia.

Przeprowadzka do Manchesteru dała jej większe możliwości rozwoju i ugruntowała jej niepowtarzalne brzmienie. Grywała na licznych imprezach, ale to występ w Continue at Sankeys był punktem zwrotnym w jej karierze. Wtedy wystąpiła obok Dashy Rush, która po przesłuchaniu zarówno jej seta, jak i kilku demówek, zaprosiła ją do swojej wytwórni - Fullpanda Records. W katalogu wytwórni znajdują się przede wszystkim mroczne, pełne emocji i głębi eksperymentalne utwory. Muzyka Stephanie doskonale się tam odnalazła.

Wspomniana estetyka przepełnia sety DJskie Stephanie i sprawiła, że artystka została zaproszona do grania w takich klubach jak Tresor, Berghain czy Corsica Studios. Co więcej, doprowadziła do jej rezydencji w Khidi (Tiblisi), Jaded (Corsica Studio, Londyn) oraz legendarnym Atomic Jam (Birmingham).

Duży pokój:

Stephanie Sykes (Fullpanda Records / 47 / Jaded / KHIDI )
https://soundcloud.com/stephanie-sykes

Eastern Renaissance (Rezonal / Hypnus Records / Gråtone)
https://soundcloud.com/eastern-renaissance

T A K A Live! (Mord Records / LDNwht)
https://soundcloud.com/takakota

Olivia (Radar)
https://soundcloud.com/olivia-ungaro

aetha (Vultur)
https://soundcloud.com/aneta-jot

Mały pokój:
TBA

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.