K.A.C & The Heavy Clouds w Boss Garage Pub

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 sierpnia 2018, 20:00

Bo tylko jeden koncert w wakacje to za mało! Chłopaki z zespołu K.A.C przygotowali kolejną rock&rollową bombę dla Krakowa, a jako gość specjalny do Boss Garage Pub przyjedzie warszawska grupa The Heavy Clouds.

K.A.C
Czy kac zawsze musi kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym? Z zespołem K.A.C jest inaczej. Niesieni na fali zwycięstwa w ogólnopolskim przeglądzie Rock May Festival 2018 oraz występu jako jedna z gwiazd wieczoru na Tarnowskich Juwenaliach, po raz kolejny sprawią, że scena zapłonie od energii, a w uszach jeszcze na długo zostaną Wam hard rockowe dźwięki w polskim wydaniu!

The Heavy Clouds
Zaczęło się od jednego telefonu. Piotrek Podgórski (perkusja) zadzwonił do "Ziemby" (wokal/bas) i zadał najprostsze pytanie leżące u podwalin powstania wielu zespołów "Chciałbyś coś pograć?". Piotrek miał gitarzystę Bartosza Kanaka, Wojtek chęć. Decyzja zapadła po pierwszej próbie.

The Heavy Clouds powstało z chęci grania po prostu "prościej". W ich muzyce słychać zarówno echa buntowniczego Seattle, stonera rodem z kalifornijskich pustyń oraz punkowej energii, które Bartek uzupełnia klasycznym rockowym i bluesowym brzmieniem.

Premiera ich debiutanckiego albumu Mind Pollution odbyła się 28 kwietnia 2017 roku. Obecnie zespół skupia się nad promowaniem swojego debiutanckiego krążka oraz przygotowuje się do wejścia do studia w celu zarejestrowania materiału na kolejną płytę.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.