Necros Christos w ZetPeTe

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 14 września 2018, 18:00

Uwolnione siły ciemności zawładną Polską we wrześniu. Necros Christos pojawi się na trzech koncertach w Polsce w towarzystwie Venenum. Godnym polskim reprezentantem na tych rytuałach będzie Temple Desecration. Skład krakowskiego koncertu w ZetPeTe uzupełniają Necrowretch, Cemetery Urn.

Necros Christos
Kiedy spora część sceny ekstremalnej bezskutecznie stara się roztoczyć wokół siebie aurę kultu, Necros Christos tę aurę po prostu posiada. Od samego początku na pozycji liderów, a nie naśladowców, Niemcy stworzyli swoją charakterystyczną odmianę Death Metalu, w której słychać tak uniwersalne inspiracje jak Morbid Angel, Candlemass czy Metallica. Majestat, uduchowienie, biblijny sznyt i odór śmierci – te wszystkie cechy wyróżniały twórczość Mors Dalosa Ra i kompanów na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności. Najnowszy album Domedon Doxomedon przynosi 112 minut muzyki przesiąkniętej ciemnością.

Venenum
Już za sprawą imiennej EP-ki z 2011 bawarski skład zaistniał jako jeden z najbardziej obiecujących, młodych reprezentantów Death Metalu na Starym Kontynencie. Po jej premierze nastało sześć lat ciszy, po których Venenum powrócili znakomitym debiutem Trance of Death. Kompozycyjny rozmach, zaraźliwa atmosfera, psychodeliczny sznyt sprawiły, że album pozostaje jednym z najciekawszych wydawnictw spod znaku Metalu Śmierci ostatnich lat. Tym bardziej warto doświadczyć Venenum na żywo.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.