Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 kwietnia 2019, 10:00

Festiwau Gitary jest kontynuacją serii warsztatów/targów instrumentalnych Dni Gitary - Guitar Workshop.

Wydarzenie obejmuje tematycznie wszystko co dotyczy gry na instrumentach, przez prezentacje sprzętu muzycznego, po konkurs dla gitarzystów.

WARSZATY - część poświęcona zgłębianiu wiedzy na temat teorii oraz praktyki z zakresu gry na instrumentach: gitara, bas i perkusja. Wykłady poprowadzą znani i cenieni muzycy z Polski i z zagranicy.

PREZENTACJE - stoiska ze sprzętem muzycznym na terenie kompleksu Centrum Dworek Białoprądnicki, a także prezentacje produktów z oferty dystrybutorów i producentów: Sieć Salonów Muzycznych - Riff, Mega Music, Guitar Center, Music Info, Skład Muzyczny, Hathor, Taurus, G-lab, Szataniec, Rumbo Cabinets.

KONKURS - to pierwsza odsłona serii dla gitarzystów "Master Of Solos". Zgłoszenie może wysłać każdy niezależenie od wieku i poziomu zaawansowania. Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody (gitary, wzmacniacze, efekty podłogowe i akcesoria), ufundowane przez dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.