„Mamma Mia: Here We Go Again!” w Cinema City

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 20 lipca 2018 - niedziela, 22 lipca 2018

„Mamma Mia: Here We Go Again” nadchodzi! Jak to wszystko się zaczęło? Jak Donna poznała wszystkich swoich adoratorów? Jeśli chcesz wiedzieć jako pierwszy  - Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe przez 3 dni od 20 do 22 lipca we wszystkich kinach! Niezwykła obsada HITU ponownie nas rozbawi, a niezwykle melodyjne i przebojowe piosenki legendarnego zespołu ABBA ponownie zabiorą nas w świat cudownej ery disco lat 70tych. Nie zwlekaj! Wybierz się na jeden z przedpremierowych pokazów!

W drugiej części, kultowego już musicalu Mamma Mia cofniemy się do przeszłości. Jak tak naprawdę wygladała historia matki Sophie - Donny? Nikt nam tego lepiej nie opowie jak jej mąż, przyjaciółki z girls bandu i… tak tak… byli partnerzy! Życie nastoletniej Donny, która bardzo wcześnie została mamą pięknej córki, wychowywała ją samodzielnie i do tego prowadziła piękny pensjonat w Grecji, z pewnością było interesujące i pełne przygód. Wszystkie te historie stanowią fabułę kontynuacji jednego z największych kasowych hitów ostatniej dekady. Pokazy przedpremierowe „Mamma Mia: Here We Go Again!” w kinach Cinema City w całej Polsce odbędą się już w dniach 20-22 lipca 2018!

W „Mamma Mia: Here We Go Again” wystąpi cała plejada największych gwiazd ekranu. Po raz kolejny w roli Donny wystąpi znakomita Meryl Streep. Laureatka trzech Oscarów i jedna z najwybitniejszych aktorek naszych czasów ponownie pokaże duży dystans do swojego emploi i… znowu zaśpiewa! Nie zabraknie także śpiewającego Jamesa Bonda, czyli Pierce’a Brosnana, czy kolejnego laureata Oscara Colina Firtha! Cudowna obsada po raz drugi zachwyci nas swoim talentem aktorskim i… wokalnym. Jedną z większych niespodzianek, będzie powrót na wielki ekran „cesarzowej” show biznesu, a także co często umyka uwadze, laureatki Oscara za dokonania aktorskie; Cher, która zagra w filmie… babcię głównej bohaterki – Sophie. Postać grana przez Cher, będzie miała również wiele historii wartych opowiedzenia. 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.