Leśna kąpiel dla małych i dużych

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Spacer w przyrodzie – Kopiec Krakusa i okolice (0-100)

Klub Multi zaprasza na spacer uważnościowy dla rodziców i dzieci w naturze na ścieżkach parkowych wokół Kopca Krakusa i pięknego Kamieniołomu Liban

Spacer ten przeznaczony jest szczególnie dla rodziców z małymi dziećmi którzy pragną doświadczyć wyciszającej i uzdrawiającej mocy natury razem ze swoimi dziećmi, i tych którzy planują w przyszłości wybrać przedszkole z zajęciami terenowymi lub przedszkole leśne.

Zajęcia wprowadzają uczestników w przyrodę poprzez elementy japońskich spacerów medytacyjnych – Shinrinyoku. Skupiając uwagę na kolejnych zmysłach : węchu, dotyku, słuchu, smaku, i wzroku pozwalamy odpocząć nadaktywnym partiom mózgu, a dziecko dostraja się do nas w naturalny sposób.

Wszyscy uczestnicy spaceru uważnościowego korzystają z korzyści prozdrowotnych Kąpieli Leśnej czyli m.in zwiększenia odporności systemu immunologicznego organizmu, redukcji poziomu hormonu stresu, stabilizacji ciśnienia krwi, polepszenia koncentracji i zdolności zapamiętywania, regulacji procesów trawiennych.

Podczas spaceru na przystankach będą realizowane zabawy ruchowe i uważnościowe dla dzieci i wspólny piknik.

Zajęcia prowadzi animator Klubu Multi Łukasz Kowalczyk – od dwóch lat prowadzący Kąpiele Leśne na ścieżkach Wiśnicko- Lipnickiego Parku Krajobrazowego

Zbiórka u podnóża Kopca Krakusa na Podgórzu – rozłożymy kocyk żebyście wiedzieli gdzie podejść

udostępnij

więcej

  • 2004374449874572
  • Wstęp: 20 zł osoba dorosła 10 zł dziecko (lub donacja z serca – czyli podaruj to co możesz podarować i tyle ile chcesz :-))
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.