4Dreamers w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 września 2018, 17:00

Polski boys band złożony z uczestników pierwszej edycji programu "The Voice Kids" wystąpi w Krakowie z materiałem z debiutanckiego albumu.

Pierwszy krążek odkrywa niesamowity talent i miłość do muzyki czterech chłopaków: Kuby Szmajkowskiego, Mateusza Gędka, Tomasza Gregorczyka i Maksa Więckowskiego. Przekrój utworów jest duży, płyta zawiera dziewięć piosenek, rzecz jasna debiutancki - "Sekret", hitowy - "Drugi raz", ale też nostalgiczną balladę - "Pluszowy miś" – poruszającą serca nie tylko wrażliwców.

Już za chwilę możecie usłyszeć chłopaków na żywo na specjalnej trasie promującej album. 4D odkryją przed Wami wiele muzycznych sekretów, o czym przekonacie się w trakcie koncertów. Bilety dostępne są w różnych opcjach i zawierają: spotkanie z zespołem, niespodzianki w postaci wlepek, unikalnych koszulek i stylowych worków lub wejścia grupowe.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.