Bulwar[t] Sztuki 2018

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 25 czerwca 2018 - poniedziałek, 3 września 2018

Po raz trzeci Łaźnia Nowa zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania wakacyjnego czasu nad urokliwym Zalewem Nowohuckim! Bulwar[t] Sztuki 2018 (25 czerwca – 3 września) to ponad 140 wydarzeń, które obejmują przedstawienia teatralne i koncerty, pokazy filmowe i spotkania z artystami, zabawy dla dzieci i warsztaty dla seniorów, zajęcia sportowe, słowem – coś dla ciała i coś dla ducha.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji są rysunki satyryczne Sławomira Mrożka, którego debiut literacki w latach 50. XX wieku wiąże się ściśle z Nową Hutą. „Przestrzeń Bulwar[t]u zaaranżowaliśmy motywami z rysunków Sławomira Mrożka, abyśmy mogli przez całe wakacje cieszyć się jego twórczością oraz uczyć uważności w oglądaniu świata i dystansu do samych siebie. Wszystko w trosce o naszą higienę myślenia” – mówi dyrektor artystyczny Łaźni Nowej Bartosz Szydłowski.

Pełen harmonogram wydarzeń Bulwar[t]u do pobrania w pliku PDF. Na s. 14 znajdziecie aktywny spis treści, ktróry przeniesie Was do poszczególnych segmentów programu.

Zapraszamy też do zapoznania się z poszczególnymi pasmami tematycznymi Bulwar[tu]u:

Zapisy na warsztaty: teatralne TO_KONTAK, ceramiczne Ceramika do zadań specjalnych, genealogiczne I Ty możesz zostać genealogiem oraz warsztaty szycia Kostiumik czy ubranko ruszają 25 czerwca 2018 r. od godziny 12.00. Zapisy na warsztaty prowadzone są mailowo: bulwart@laznianowa.pl . Liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

załączniki

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.