Na tropie Skarbu Azteków – Leśna Przygoda

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Półwysep Jukatan. Podczas wykopalisk archeologicznych profesor Dagmara Sulińska odnajduje dziwny fragment mapy z jeszcze dziwniejszym oznaczeniem. Błysk w jej oczach może oznaczać tylko jedno. Gdzieś w okolicy czeka na odkrycie skarb. Skarb pozostawiony przez pewną tajemniczą, starożytną nację…

Przenieś się w czasie i przestrzeni. Odczytaj mapę Azteków. Podążaj szlakiem tajemnic. Rozwiąż starożytne zagadki. Odgadnij kod i otwórz magiczne zamki. Odnajdź miejsce ukrycia skarbu. Wykorzystaj całą swoją wiedzę, aby złamać pieczęć ostatniej skrzyni i posiąść skarb Azteków!

--------
Leśna Przygoda to fabularne spotkanie, podczas którego uczestnicy, zanurzeni po uszy w nastrojowym temacie, wykonują zadania prowadzące do osiągnięcia określonego w scenariuszu celu. Budujemy i utrzymujemy klimat przy pomocy rekwizytów i storytellingu, dzięki czemu każdy wczuwa się w rolę i pozwala się ponieść wyobraźni. Scenerią każdej przygody jest las - naturalne środowisko, łono przyrody. Wszystkie zadania są zatopione w tej scenerii, dzięki czemu uczestnicy poznają przyrodę i nawiązują z nią nierozerwalną więź, doskonale się przy tym bawiąc!
Leśna Przygoda to doskonała okazja, aby w dobie komputerowej rozrywki i przywiązania do ekranu wyrwać się do innego świata - zadziwiająco podobnego, wcale nie mniej ciekawego, a dużo bardziej realnego! :)
--------
Spotkanie odpowiednie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, z podziałem na grupy wiekowe: godz. 11:00 (7-9 lat) oraz 14:00 (10-12 lat)
Miejsce spotkania: Las Wolski, przystanek ZOO

Dzieci będą pod nadzorem organizatorów (prowadząca ma ukończony kurs wychowawcy kolonijnego). Jeśli jednak Rodzice chcą towarzyszyć swoim Pociechom w poszukiwaniu skarbu Azteków, również są mile widziani :) Wstęp dla Rodziców jest bezpłatny.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.