Gra o tom#2

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 czerwca 2018, 18:00

Chcesz wygrać górę książek, a przy okazji nauczyć się pisania prozy? Weź udział w "Grze o tom"!

Zasady są proste.

1. Przynieś jedną książkę wydaną po 2000 roku – to Twój bilet wstępu na wydarzenie.
2. Posłuchaj krótkiej pogadanki o pisaniu, którą wygłosi Maria Kula – redaktorka, prowadząca kursy pisania i Szkołę Pisania Powieści. Bądź uważny, bo te wskazówki przydadzą Ci się w kolejnym etapie naszej gry!
3. Na podstawie krótkiego wykładu napisz kilkuzdaniowy fragment prozy na zadany temat. Uruchom wyobraźnię!
4. Chcesz przeczytać Twoje pierwsze zdania nowego opowiadania? Weź mikrofon do ręki i podziel się tekstem z resztą uczestników.
5. Czas na głosowanie – wszyscy uczestnicy (czytający i nieczytający swoje teksty) głosują na najlepszy fragment. Zwycięzca zgarnia wszystkie przyniesione książki-wejściówki, czyli wierne towarzyszki podczas zimnych, grudniowych wieczorów.

Wydarzenie jest bezpłatne, nie obowiązują zapisy.

***

Gra o tom to wydarzenie towarzyszące programowi wsparcia debiutów literackich przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Należy do niego także Nagroda Conrada, przyznawana corocznie dla najlepszego debiutu literackiego, Kurs Kreatywnego Pisania Miasta Literatury UNESCO, weekendowe warsztaty kreatywnego pisania, a także spotkania otwarte z redaktorami inicjującymi w największych polskich wydawnictwach.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.