LIVE ACT #7 – meet, talk & jam

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 czerwca 2018, 20:00

Trzecie spotkanie w ramach cyklu LIVE ACT - meet, talk & jam! Dwa-trzy razy w miesiącu, będziecie mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach sympatyków tworzenia syntetycznych brzmień.
Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z Abletonem, czy grasz Live Acty po największych klubach w Polsce - u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na początku każdego naszego spotkania będziecie mieli okazję posłuchać o tajnikach produkcji muzyki, występowania na żywo w formie live actu czy o tym co na backstage’u ;) Można przerywać, mówić z pełnymi ustami i się wymądrzać! Każdy „LIVE ACT- meet talk & jam” przejdzie płynnie w luźne jam session. Zalecamy każdemu aby przyszedł z jakąś częścią swojego setupu, żeby dla wszystkich starczyło. Będzie się natomiast czasami zdarzało, że któreś zajęcia poświęcimy w pełni jednemu z dostępnych na rynku urządzeń. Będzie wtedy możliwość wypróbowaniu go w boju!

Żeby wziąć czynny udział w jam session należy napisać prywatną wiadomość i zawrzeć w niej:
- jaki rodzaj sprzętu weźmiecie
- jakie potrzebujecie kable
- preferowany gatunek muzyczny

udostępnij

więcej

  • 1704792199570491
  • Zgłoszenia przyjmowane są na jeden dzień przed wydarzeniem. Osoby, które chcą przyjść i posłuchać będą witane z otwartymi ramionami BEZ ZAPISÓW.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.