Open Impro

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 czerwca 2018, 20:00

Organizatorzy zapraszają na spotkania otwarte Open Impro™, gdzie bez żadnych zobowiązań i wcześniejszego przygotowania każdy może spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych na scenie.

Głównym celem Open Imro jest dobra zabawa i szerzenie świadomości o technikach improwizacji.

Spotkania Open Impro dedykowane są wszystkim, którzy interesują się improwizacją sceniczną lub chcieliby spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych, wziętych rodem z programu: „Whose Line is it Anyway” lub polskiej wersji „I kto to mówi”.

PRZEBIEG OPEN IMPRO

Każdy Open Impro składa się z trzech głównych części:

1. Rozgrzewki

Program sceniczny zaczyna się od kilku rozgrzewek czy drobnych i energetycznych zadań, tak aby każdy mógł się rozluźnić, poczuć bardziej swobodnie i zaczął się dobrze bawić!

2. Zasady Impro

Następnie jest kilka prostych gier impro i demonstracji w trakcie których będzie mowa o podstawowych zasadach improwizacji scenicznej, tak aby każdy kto przyjdzie, nawet jeżeli nigdy nie słyszał o improwizacji, mógł wziąć udział w scenkach i grach w części trzeciej.

3. Improwizacje na scenie

Ostatni i główny punkt programu, czyli improwizacje na scenie.

Każdy może wyjść na scenę i wziąć udział w specjalnie przygotowanych grach impro. Gry mają różny stopień trudności, tak aby każdy zarówno laik, jak i osoby, które mają doświadczenie w improwizacji mogły na tym skorzystać i dobrze się bawić!

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?

Niezależnie od tego, czy na co dzień występujesz w grupie impro czy do tej pory w ogóle nie widziałeś improwizacji scenicznych, to spotkanie jest dla każdego, kto chciałby w kreatywny sposób spędzić swój wolny czas i dobrze się bawić. Salwy śmiechu, nowa wiedza i dobry humor to jedyne skutki uboczne tych spotkań!

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.