Festiwal Żywioły

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 czerwca 2018, 15:00

Ogień, Woda, Ziemia czy Powietrze? Do którego z żywiołów jest Ci najbliżej? A może wszystkie cztery spotykają się w Tobie, pomagając Ci odkryć Twoją prawdziwą naturę. Płyniesz, płoniesz, latasz, owocujesz i stąpasz twardo po Ziemi. Podziel się swoim doświadczeniem i odkryj żywioły, które noszą w sobie inni. Festiwal odbędzie się 23 czerwca, na Festiwalu Żywioły w Krakowskim Ogrodzie Społecznym Krzemionki.

Rozpoczęcie festiwalu o godz. 15.00, od doświadczania dźwięków. W tym celu, stworzone zostanie miejsce pełne instrumentów, na których będziecie mogli samodzielnie zagrać i wykonać masaż dźwiękiem. Będzie można doświadczyć masowania Misami, terapią dźwiękiem.

W tym samym czasie, odbędzie się wystawa wyjątkowych mandali, wykonanych przez Sabinę Dziedzic. Uczestnicy Festiwalu, będą mieli okazję wykonać własną mandalę. Mandala By Lady Binka.

O 17.00 Taniec w rytmach bębna szamańskiego Julia Frank.

O godz. 18.00, rozpocznie się AERIAL JOGA czyli joga w hamakach z Sara Damm, która pozwoli Wam się oderwać od ziemi i sprawi, że będziecie mogli choć przez chwilę latać. Akademia Meli-Melo.

O godz. 20.53, czyli o zachodzie słońca, odbędzie się Palenie Agnihotry, (Agnihotra uzdrawiający ajurwedyjski ogień, który działa leczniczo na nasze ciało, umysł i ducha, oczyszcza atmosferę oraz pomaga Naturze powrócić do stanu równowagi. Agnihotra Polska a tuż po nim koncert dźwięków mis tybetańskich i gongów. Wizualizacja Żywiołów, w przestrzeni fal dźwiękowych (około godz. 21.30) razem zagrają Monika Doroszkiewicz, Monika Chmiel, Sebastian Bołoz.

Na koniec, będą: grill (organizatorzy proszą o przyniesienie czegoś na ruszt), wspólne śpiewy, gra na instrumentach i żywiołowy taniec.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.