Walka - pokazy przedfestiwalowe Watch Docs 2018

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 czerwca 2018, 18:00

Fundacja Autonomia, koordynująca krakowską edycję festiwalu "Watch Docs. Prawa człowieka w filmie" wraz ze Stowarzyszenie Strefa Wenus z Milo zapraszają na projekcję i spotkanie!
Fundacja Autonomia zaprasza wszystkie osoby: z niepełno sprawnościami i bez, rodziny, znajomych, rodzeństwo, opiekunki_ów oraz sojuszniczki_ów na pokaz filmu „Walka” i spotkanie na temat sytuacji i postulatów osób z niepełno sprawnościami z udziałem przedstawicielek Stowarzyszenia Strefa Wenus z Milo.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projekcji przedfestiwalowych OFF WatchDOCS. Prawa Człowieka w Filmie, którego 16. lokalną edycję Autonomia organizuje w Krakowie i Poroninie w dniach 17-21 października 2018. Więcej o filmie: https://watchdocs.pl/2018/a/pl/film/33/walka

Informacja o dostępności:
Ścieżka dialogowa do filmu będzie odczytywana na bieżąco.
Budynek, w którym odbędzie się projekcja i spotkanie jest dostosowany do poruszania się na wózkach.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z tłumaczenia na PJM proszone są o kontakt pod adresem: a.teutsch@autonomia.org.pl do dnia 10 czerwca.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.