Teatr na dwa razy

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 15 czerwca 2018, 11:00

Jak co roku zaczęliśmy we wrześniu 2017 pracę teatralną. Jak co roku zadawaliśmy sobie pytania o czym chcemy opowiedzieć ze sceny. Tym razem niespodzianka logistyczna. Tematy w dwu grupach tak różne i tak potrzebne, że nie sposób ani połączyć ani zrezygnować. A zatem robimy wyłom - zapraszamy na TEATR NA DWA RAZY:

1. „WY- rasta- My”. Mam 20 lat, mam 18 lat , mam 24 lata, nie jestem dzieckiem, dziecinne zabawki zamieniam na te dorosłe - kosmetyczkę, fryzjera, siłownię. Chcę sam decydować jak spedzam czas, co robię, z kim się spotykam, jak się ubieram i z kim jadę na wakacje. Ten spektakl to manifest.

2. „Dekalog 4 kółek". Co zwykle robimy, kiedy widzimy Osobę na wózku? Na przykład spinamy się w sobie i patrzymy wszędzie tylko nie na wózek- bo od małego powtarzają: " Nie gap się, bo komuś może być przykro, zachowuj się naturalnie- no i patrzymy w księżyc, słońce, uporczywie szukamy czegoś w torebce i nawet gdybyśmy byli potrzebni, to najzwyczajniej nie zauważymy. Może być też tak, że bardzo, bardzo chcemy się przydać ale...brakuje nam doświadczenia no i ten strach - a jak coś popsuję... Piotrek Poznański, który wymyślił temat naszego spektaklu na pulpicie ma napisane: " Nie gap się, pogadaj". Zapraszamy, pogadajcie z nami - tzn. przyjdźcie, zobaczcie, usłyszcie, spotkajmy się i.... porozmawiajmy. Jak to z tym wózkiem jest, co robić , żeby się przydać, żeby pomóc, żeby ze sobą choć przez chwilę na prawdę się spotkać.

Uwaga! Spektakl dla Widzów o mocnych nerwach :)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.