Metapacek - Super Psychedelic Show

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 czerwca 2018, 20:00

Zespół Metapacek w czerwcu świętuje pierwszy rok wspólnego grania, dlatego zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, czyli METAPACEK – SUPER PSYCHEDELIC SHOW!

Będzie to wyjątkowe widowisko, na które będą się składać nowe i bardziej znane utwory zespołu, świeże aranżacje i przygotowana specjalnie na tę okazję bogata oprawa wizualna. Będziecie mogli rozsiąść się wygodnie w fotelu Sceny Supernova, zapiąć pasy i wyruszyć z zespołem w psychodeliczną podróż w nieznany punkt w oddali. Uwaga! Takie przygody mogą odmienić człowieka!

By przygotować uczestników na tak mocne doznania, wydarzenie będzie składać z jeszcze dwóch części:

WERNISAŻ WYSTAWY WERONIKI SZWARNÓG
Weronika Szwarnóg jest autorką całej oprawy graficznej zespołu. Na wystawie w Scenie Supernovej zaprezentuje swoje najnowsze prace.  Wstęp na wystawę jest darmowy. Więcej informacji wkrótce.

PREMIEROWY POKAZ TELEDYSKU PT. „MOTYLE”

O Metapacu:

Metapacek to kosmiczna maszyna masowego rażenia składająca się z trzech idealnie spasowanych ze sobą części: Filipa, Mikołaja i Andrzeja. Działa intensywnie w Krakowie wykonując muzykę na pograniczu rocka i hiperprzestrzeni. Swoją maksymalną skuteczność osiąga w trakcie pełnych improwizacji występów na żywo, gdzie bez problemu przejmuje kontrolę nad umysłami słuchaczy wywołując na ich twarzach błogie uśmiechy i projektując w ich umysłach wizję ciepłej, nieskończonej przestrzeni. Pomimo rozwoju technologii teleskopowej nie zaobserwowano dotychczas w obszarze Supergromady Laniakea osoby niezadowolonej z koncertu Metapacka

Koncert odbywa się w związku z organizowanym przez Krakowskie Biuro Festiwalowe konkursem „Partnerstwo dla Muzyki”.


udostępnij

więcej

  • 15 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.