Alfredo Rodriguez Trio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 27 czerwca 2018, 19:00

Znakomity kubański pianista i kompozytor – Alfredo Rodriguez powraca do Krakowa na  Summer Jazz Festival z koncertem, na którym zagra utwory z najnowszego albumu „The Little Dream”.

Każde nagranie Alfredo Rodrigueza opowiada jakąś historię – jego płyty są nie tylko kolekcjami utworów muzycznych, ale też opowieściami z charakterystyczną narracją, z wyraźnym punktem widzenia i z określonym celem. Nie ma lepszego przykładu, niż osobista podróż Rodrigueza: od jego skromnych początków na Kubie po odkrycie przez Quincy’ego Jonesa, ostatecznie pozostawienie rodziny by wyemigrować do Stanów Zjednoczonych i realizować własne marzenie. W ciągu ostatniego dziesięciolecia Rodriguez przeszedł ewolucję od młodego kubańskiego artysty do uznanego na całym świecie nominowanego do nagrody Grammy muzyka z trzema uznanymi na całym świecie wydawnictwami: „Sounds of Space” (2011), „The Invasion Parade” (2014) i „Tocororo” (2016).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.