C'est si bon

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 czerwca 2018, 17:00

Fundacja Pomocy Artystom Polskim Czardasz zaprasza na koncert piosenki francuskiej C'est si bon.

W Piwnicy pod Baranami wystąpi ulubieniec Paryżanek Chris Schittulli, który wraz z pop-operową grupą Divino podróżuje po całym świecie. Polskiej publiczności jest dobrze znany ze współpracy z Jackiem Cyganem. Na fortepianie towarzyszył mu będzie znakomity pianista Bogdan Hołownia, zdobywca Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku za solową płytę Don’t Ask Why – piano solo, laureat Grand Prix Jazz Melomani za 2002 rok w kategorii artysta roku. W koncercie gościnnie wystąpi Eva, polska piosenkarka, której utwór Szafirowy blask przez ponad pół roku utrzymywał się na szczycie listy przebojów Polskiego Radia. Obecnie na liście usłyszeć można kolejny jej utwór Sięgnijmy gwiazd. Jej znaki rozpoznawcze to nowoczesność oraz szczere teksty inspirowane licznymi podróżami po świecie.

W programie koncertu znajdą się niezapomniane piosenki francuskie takich twórców, jak Charles Trenet, Jacques Brel, Gilbert Bécaud, Serge Gainsbourg, Edith Piaf, Michel Legrand czy Yves Montand (La mer, Quand on n’as que l’amour, Le pianiste de Varsovie, La Javanaise, La vie en rose, Les parapluies de Cherbourg, C’est si bon) w nowych, subtelnych i zaskakujących aranżacjach na piano i wokal.

Koncert połączony będzie z promocją płyty C’est si bon.
Koncert honorowym patronatem objął Konsul Generalny Francji Frédéric de Touchet.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.