XIV Dni Izraela – pokazy filmowe

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Teatr Barakah zaprasza na pokazy filmowe w ramach Dnia Izraela.

15 maja, 19:00
Betlejem
Historia skomplikowanych relacji między agentem izraelskich służb specjalnych i jego nastoletnim palestyńskim informatorem. Zmieniając punkt widzenia między skonfliktowanymi stronami, film przedstawia bohaterów rozdartych między niemożliwymi wyborami moralnymi i sprzecznymi lojalnościami.
Film z angielskimi napisami.

16 maja, 19:00
Zero motywacji
Trzy historie: Zmienniczka, Dziewica i Dowódca łączą się w jedną opowieść o biurze administracyjnym izraelskiej bazy wojskowej położonej na środku pustyni. Akcja filmu to opowieść o walce o władzę, intrygach i przyjaźni wystawionej na próbę. Ale inaczej niż w typowym filmie wojennym, „Zero motywacji” przygląda się kobietom- żołnierkom pracującym w biurze bazy wojskowej. Opowiada historię trzech żołnierek i ich prawdziwą i surrealną, komiczną i mroczną podróż przez labirynty wojskowej biurokracji. Wiadomo przecież, że “jeśli w pierwszym akcie pojawił się pistolet na zszywki, to w trzecim ktoś musi koniecznie z niego wystrzelić.”

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.