Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury 2018

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 14 maja 2018 - niedziela, 20 maja 2018

Majowa plejada

Organizowany przez sieć Empik Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury odbędzie się po raz trzeci w siedmiu polskich miastach. Opiekę kuratorską nad wydarzeniem sprawuje w tym roku Jacek Dehnel. Podobnie jak w poprzednich latach spotkamy czołówkę znanych nad Wisłą pisarzy, którzy przyjadą tu promować swoje najnowsze książki.

Pierwszą z festiwalowych premier w krakowskim salonie Empik Bonarka będzie Otchłań. Księga 2 Petera V. Bretta, autora bestsellerowego cyklu demonicznego. Po ogromnym sukcesie biografii Beksińskich Magdalena Grzebałkowska zaprezentuje książkę Komeda. Osobiste życie jazzu. Mariusz Czubaj przywiezie swój długo oczekiwany kryminał Dziewczynka z zapalniczką, a Jakub Żulczyk opowie o pracy nad wznowieniem i ponowną redakcją swojego debiutu Zrób mi jakąś krzywdę. W niedzielne popołudnie przeniesiemy się do Pauzy In Garden, gdzie Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil porozmawiają o języku miłości przy okazji premiery ich książki Pokochawszy.

Igor Kuranda, magazyn „Karnet”

 

Empik Bonarka, ul. Kamieńskiego 11
14 maja, godz. 18.00 – Katarzyna Puzyńska
15 maja, godz. 18.00
– Peter V. Brett
16 maja, godz. 18.00 – Magdalena Grzebałkowska
17 maja, godz. 18.00 – Mariusz Czubaj
18 maja, godz. 18.00 – Jakub Żulczyk

Pauza In Garden, ul. Rajska 12
20 maja
godz. 16.00
– Jerzy Bralczyk, Lucyna Kirwil
godz. 20.00  – Jacek Dukaj

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.