Tydzień Mody Po Krakosku

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 13 maja 2018 - piątek, 18 maja 2018

TYDZIEŃ MODY PO KRAKOSKU wychodzi Waszym potrzebom naprzeciw. Już niedługo pierwsza odsłona tego cyklicznego wydarzenia, podczas którego Dolne Młyny na tydzień zamienią się w stolicę krakowskiej mody!

Czy zdarzyło Wam się – drogie Panie - wyjść na pierwszy śnieg z gołymi kostkami, bo w grudniu zima zaskoczyła Was niemal tak bardzo, jak polskich kierowców co roku? A Wam Panowie – zdarzyło Wam się wybrać w czerwcu na plażę w szortach, które przez całą zimę służyły Wam za pidżamę? Tak… zmiany pór roku bywają trudne… I chociaż zapewne każdy z nas dałby sobie rękę uciąć, że po lecie przyjdzie jesień, to jakimś dziwnym trafem w pierwszy deszczowy tydzień chodzimy zmoknięci jak kury!

Czego możecie się spodziewać po najbliższym TYGODNIU MODY PO KRAKOSKU?
• Spektakularnych SHOW ROOMów z zaproszonymi projektantami, z którymi będziecie mieć okazję nie tylko porozmawiać, ale i przejrzeć ich najnowsze katalogi czy zaopatrzyć się w niezbędne ciuszki i biżuterię.
• Spotkań z modą w różnej postaci – od warsztatów przez projekcje filmów o modzie po prelekcje zaproszonych gości z branży modowej.
• Pokazu mody kolekcji lato 2018 z udziałem m.in. ALPHA MALE i HAPPY SURFER– uff… będzie gorąco!
• After party, po którym żadna z firm sprzątających nie zechcę nam pomóc w porządkach!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.