Kartki Pana Andersena

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:00

Czeka Was w podróż w łupinie orzecha. Z mikroskopijną dokładnością przyjrzycie się kwiatom, trawom a także niewielkim owadom zamieszkującym łąki. Nie wykluczone, że poznacie też najmniejszą dziewczynkę na świecie. Brzmi znajomo?

Dzięki temu, że stare dobre baśnie Andersena każdy zna prawie na pamięć, poukładamy pomieszane kartki rękopisu we właściwą historię. To wszystko według sugestii małego widza - na żywo. Czasami widz jest kapryśny lub ma żartobliwy nastrój, wtedy baśń może nabrać niespodziewanych kształtów. Pomocą będzie nam teatr cieni, który – korzystając z niezwykłych kolorów i obrazów - wyjątkowo oddaje cudowny czar opowieści Andersena.

Mimo wielkiego bałaganu, Alla Maslovskaya spróbuje opowiedzieć historię Calineczki. Pomoże jej w tym mała publiczność i piękne cieniowe obrazy. Spektakl naturalnie przechodzi we wspólną zabawę cieniową.

Dla dzieci w wieku 4-8 lat.

Spektakl ma charakter kameralny - liczba miejsc ograniczona. Obowiązują rezerwacje miejsc. W przypadku rezygnacji z udziału w spektaklu prosimy o niezwłoczny kontakt z organizatorem.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.