Bloody Monday

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 25 czerwca 2018, 20:00

Poniedziałkowa projekcja filmów klasy B.

Kino klasy B przeżywa dziś prawdziwy renesans. Jest dla niego miejsce i na filmoznawczych wykładach i w podręcznikach do historii kina. Bloody Monday to niepowtarzalna okazja by zobaczyć filmy które zdaniem niektórych w ogóle nie powinny powstać. Jednak jeśli jest w was choć troche miłości do bardzo złego kina musicie nas odwiedzić!

TENACIOUS D.
Dwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D. Jednak kariera nie przychodzi im tak łatwo, jak się tego spodziewali. Gdy dwaj muzycy przyglądają się plakatom legend rocka takim jak Eric Clapton, Angus Young i Eddie Van Halen zauważają, że wszyscy mają taką samą kostkę do gry na gitarze, która obecnie znajduje się w Hali Sław Rock'n'rolla. Chłopcy widzą w tym szansę dla swojego zespołu i postanawiają... wykraść kostkę z Muzeum. Łatwo jednak nie jest...

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.