ZAWIESZONE Wind Dancer

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 15 marca 2020, 17:00

Działalność Nowohuckiego Centrum Kultury zostaje zawieszona w terminie od 12 do 25 marca br. Wydarzenia, które miały odbyć się w tych dniach, zostaną przeniesione na inne terminy. Będziemy Państwa niezwłocznie informować, gdy tylko zostaną one wyznaczone.

W kolorze zielonym

„Niech cię utulą irlandzkie wzgórza. Niech błogosławią cię jej jeziora i rzeki. Niech otoczy cię szczęście Irlandczyków. Niech cię przepełni błogosławieństwo świętego Patryka” – tak brzmią słowa tradycyjne irlandzkie życzenia pomyślności wypowiadane w Dzień Świętego Patryka, który przypada 17 marca. Z tej okazji Zespół Tańca Irlandzkiego Eriu zaprasza na radosny, zadziorny, a momentami melancholijny spektakl taneczny Wind Dancer. Któż oprze się porywającym melodiom i energii tańców irlandzkich?

Tegoroczna odsłona spektaklu „Wind Dancer” to artystyczna podróż na Zieloną Wyspę, w której Zespołowi Tańca Irlandzkiego Eriu będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu SheeBan Celtic Band. Irlandzki wiatr połączy taneczną wrażliwość zespołu Eriu oraz muzyczną zespołu SheeBan, tworząc fascynującą mieszankę pełną energicznych brzmień, żywiołowości irlandzkiego stepu oraz delikatnych i tajemniczych choreografii.

Scenariusz i reżyseria: Agata Kowalczyk
Występują: Tancerki Zespołu Tańca Irlandzkiego Eriu i SheeBan Celtic Band

udostępnij

więcej

  • 40/30 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.