„Maria Callas” przedpremierowo w KPB

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 25 lutego 2018, 15:00

Przedpremierowy pokaz filmu MARIA CALLAS -fascynującej, pełnej emocji dokumentalnej historii, która powstała z niepublikowanych dotąd materiałów, prywatnych nagrań, kręconych dyskretnie ujęć i z najszczerszych, intymnych wyznań słynnej diwy operowej. Fragmenty listów Marii Callas czyta Krystyna Janda.

MARIA CALLAS | MARIA by CALLAS
reż. Tom Volf, Francja 2017, 113'
Nieznana historia Marii Callas – najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym. Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona, porzucona kochanka. Kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie, namiętne uczucie, ale który wybierał między nią a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, który wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka była tak naprawdę Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?

udostępnij

więcej

  • 22/15 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.