„Czarna Pantera” w Cinema City

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 14 lutego 2018, 00:01

„Czarna Pantera” to od dawna zapowiadana ekranizacja słynnej serii Marvel Comics w reżyserii Ryana Cooglera. Emocjonującą historię króla T’Challi będzie można oglądać w kinach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie: na panoramicznym ekranie w IMAX®, w formacie 4DX® oddziałującym na wszystkie zmysły oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Dostarczą one niezapomnianych doświadczeń filmowych, jakich nie przeżyjesz w żadnym innym kinie. Premiera odbędzie się 14 lutego, ale największych fanów marvelowskiego świata zapraszamy do IMAX® na pierwszy pokaz już o północy z 13 na 14 lutego. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/czarna-pantera.

 T’Challa po śmierci ojca wraca do kraju, by objąć tron, lecz wkrótce Wakanda zostaje napadnięta. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników, aby pokonać wroga i ochronić swój lud i jego kulturę. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny,
ale i całego świata.

Film wyreżyserował Ryan Coogler, twórca m.in. „Creed: Narodziny legendy” z Sylvestrem Stallone. W „Czarnej panterze” wystąpili m.in. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Forest Whitaker.

Dzięki technologii IMAX® masz szansę obejrzeć „Czarną Panterę” w absolutnie najlepszej jakości na panoramicznym ekranie, na którym obraz jest krystalicznie czysty, o zwiększonej jasności i kontraście, a w efekcie - głębi kolorów. IMAX® to także cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali, który potrafi wyemitować dźwięk do miejsca, w którym nawet nie ma głośnika! Lecz to nie wszystko! Miłośnicy wrażeń słuchowych będą zachwyceni pokazem w technologii Dolby Atmos®, dzięki której dźwięk opływa widza z każdej strony (nawet z sufitu), „wrzucając” go w sam środek akcji i dostarczając niesłychanych emocji. Jeśli natomiast lubisz ekstremalne doświadczenia, wybierz się na seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Dzięki efektom specjalnym, takim jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, doskonale zsynchronizowanymi z wydarzeniami na ekranie, naprawdę poczujesz się jak superman w świecie science-fiction. Możliwości technologii 4DX® pozwolą Ci poczuć, jakbyś sam kierował samochodem i uczestniczył w trwającej aż 5 minut scenie pościgu. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych scen stworzonych dotychczas z wykorzystaniem efektów 4DX®. Dzięki tej technologii doświadczysz też podróży prawdziwym statkiem kosmicznym. I to nadal nie wszystko! Siedząc w kinowym fotelu, będziesz miał wrażenie, że sam posiadasz wyostrzone zmysły, tnące wszystko pazury, specjalne buty, pelerynę, i że zmieniasz się w superbohatera.

udostępnij

więcej

  • 26-35 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.