W poszukiwaniu języka – warsztat dla Głuchych i słyszących

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Warsztaty dla osób Głuchych oraz słyszących, to cykl trzech spotkań, podczas których stworzymy bezpieczną przestrzeń, by w atmosferze zaufania i otwartości móc odkryć, co może wyniknąć z komunikacji pomiędzy „naszymi innymi światami”.

Mimo różnic w komunikacji (werbalnej i niewerbalnej), za pomocą środków teatralnych, będziemy budować ścieżkę poznania wspólnego języka, tak aby w końcowym efekcie razem stworzyć etiudę teatralną.

Warsztaty pozwolą zarówno Głuchym jak i słyszącym wypowiedzieć się na temat ich tożsamości, granic, problemów z jakimi się zmagają i jednocześnie pokażą, że różnorodność komunikacyjna nie musi być barierą, ale wręcz przeciwnie, może stanowić punkt wyjścia do przełamywania barier, stereotypów i odkrywania piękna w Innym człowieku.

Ze względu na specyfikę warsztatów prosimy, aby każdy uczestnik wysłał maila na adres rezerwacja@stary.pl z informacją do jakiej grupy należy ( Głuchy, słabosłyszący, słyszący).

Prowadzenie: Dominika Feiglewicz

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.