Bartosz Gajda & Smkkpm: Walentynki grubych, smutnych i samotnych II

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 14 lutego 2018, 20:00

Będzie to prawdopodobnie najbardziej zabawny i romantyczny wieczór w Polsce. A Polska jest na świecie, więc będzie to jedyny taki wieczór na świecie.

Na scenie pojawi się BARTOSZ GAJDA – top of the top komików w tym kraju. Znany z formacji Łowcy.B, twórca, stand-uper, szanowany satyryk z niesamowitą klasą, doświadczeniem i milionami odsłon na YouTubie. Kocha go zarówno młodzież jak i stare baby. Gdy tylko pojawił się pomysł tej imprezy "grubych, smutnych i samotnych" od razu pomyśleliśmy o nim.

Na frontalnej linii życiowego przegrywu i miłosnego niedorozwoju – chuligani piosenki romantycznej = SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN. Już nie tak młodzi, ale za to co raz bardziej łysi. Pieszczotliwie piszą o sobie: życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki...

W planie imprezy przewidziano atrakcyjne konkursy z nagrodami, walentynkową pocztę, drinki, możliwość znalezienia miłości życia i to, że wszystko co tam się wydarzy zostanie wyłącznie między nami.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.