DKF Kropka: „Aż do piekła”

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 15 lutego 2018, 18:00

Pierwszy western w 2018 roku, drugi w historii DKF "Kropka".

"Aż do piekła" w reż. Davida Mackenziego - autora takich obrazów jak "Młody Adam", czy "Hallam Foe", to opowieść o braterstwie, lojalności, przyjaźni i zemście pośród bezkresnych prerii otaczających wymierające miasteczka Zachodniego Teksasu. Jak dodamy, za scenariusz odpowiada Taylor Sheridan (scenarzysta „Sicario”), ścieżkę dźwiękową skomponowali Nick Cave i Warren Ellis, a w rolach głównych pojawili się Jeff Bridges, to szykuje się nam prawdziwa filmowa uczta!

"Aż do piekła" 102 minuty) reż. David Mackenzie
Western/Dramat, USA 2016, wyst.: Jeff Bridges, Chris Pine, Ben Foster, Dale Dickey
W ponurym krajobrazie Teksasu, gdzie każdy z trudem wiąże koniec z końcem, dwaj bracia – zdesperowany ojciec Toby (Chris Pine) i były skazaniec Tanner (Ben Foster) – postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie ziemię. Napad co prawda się udaje, jednak szybko na ślad braci wpadają Marcus Hamilton (Jeff Bridges) i Alberto Parker (Gil Birmingham) – nieustępliwi Strażnicy Teksasu. Dla tego pierwszego to jedna z ostatnich akcji przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnego śledztwa, Toby i Tanner, nie posiadający wystarczającej ilości gotówki na spłacenie banku, decydują się na kolejny skok.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.