Kayah z Orkiestrą Wieniawa - Gwiazdy dla Autyzmu

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 19 kwietnia 2018, 18:00

W charytatywnym koncercie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kayah w nowej odsłonie – z Orkiestrą Wieniawa – zespołem, który przełamuje wszelkie schematy i stereotypy przypisywane orkiestrom dętym, zachowując jednocześnie tradycyjny wizerunek.

Będzie można usłyszeć największe przeboje Kayah takie jak „Muszlo moja”, „Supermenka” czy „Testosteron” w nowych aranżacjach autorstwa Mariusza Dziubka oraz najnowsze utwory artystki. Ukłonem w stronę fanów jazzu jest funkowo-jazzowo-fusionowy aranżacja utworu-niespodzianki na orkiestrę autorstwa Bit Mad Project.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia Przyszłość, założonego przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspierającego działalność Centrum Autyzmu poprzez zakup niezbędnego wyposażenia, finansowanie wycieczek i zajęć dodatkowych dla osób będących pod opieką Ośrodka.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.