Tak Brzmi Miasto Akademia

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jeśli jesteś muzykiem, menedżerem, organizatorem czy w inny sposób „siedzisz” w branży muzycznej, są szanse, że znasz Tak Brzmi Miasto – festiwal i konferencję organizowaną od 2013 w Krakowie.

Co roku, w ciągu dwóch dni wypełnionych po brzegi panelami dyskusyjnymi, warsztatami, wykładami i spotkaniami możesz posłuchać i porozmawiać ze specjalistami z branży muzycznej, takimi jak Marek Napiórkowski, Leszek Biolik, Andrzej Puczyński, John Harrison i wielu innych. Możesz dyskutować, dociekać, poznawać, po to by – w skrócie – doskonalić się w swoim fachu.

Ale co robić przez pozostałe 363 dni w roku? Odpowiedzią na to pytanie jest Tak Brzmi Miasto Akademia. To cykl warsztatów w dużej mierze podobnych do tych z edycji konferencyjnej/festiwalowej, choć tym razem skierowanych stricte do muzyków. Formuła cyklicznych spotkań umożliwi sięgnięcie głębiej i konkretniej. Będą się one odbywać w Składzie Muzycznym przy ul. Skawińska 14, Kraków, 3 razy w miesiącu (ok. co 10 dni) od lutego do czerwca 2018.

Tematyka, oczywiście muzyczna, podzielona będzie na trzy rejony: instrumentalny, menedżerski oraz sprzętowy. Ma to zapewnić „zrównoważony rozwój” na wszystkich tych polach. Podczas zajęć dowiemy się m.in. jak wydać płytę, jak zorganizować koncert, przyglądniemy się mowie ciała, porozmawiamy o promocji. Warsztaty gitarowe pokryją tematy budowy akordów, improwizacji i umiejętności słuchania, sprzętowe zaś będą przeglądem dostępnych na rynku przesterów, efektów modulacyjnych i różnic między nimi.

Pierwsze tematy na LUTY 2018 to:
3 lutego 2018, 11.15
– warsztaty gitarowe #1 – Interwały
14 lutego 2018, 19.00 – warsztat „Jak zarządzać zespołem”
24 lutego 2018, 14.00 – warsztat „Jak zbudować pedalboard”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.