Premiery psychologiczne w KPB

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 12 grudnia 2018, 20:15

Cykl spotkań prezentowany w Kinie Pod Baranami. Projekcjom najnowszych i najciekawszych produkcji filmowych towarzyszy dyskusja na temat psychologicznego wymiaru prezentowanych dzieł filmowych oraz ich znaczenia w kontekście współczesnej wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka.
Kino Pod Baranami zaprasza na pokaz filmu Fuga - nagrodzony w Gdyni dramat Agnieszki Smoczyńskiej (Córki dancingu) ze znakomitą rolą Gabrieli Muskały.
Po seansie odbędzie się dyskusja inspirowana filmem. Spotkanie poprowadzą Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk - absolwentki psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, które współtworzyły filmowy projekt naukowy Psychoteka Człowieka w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ.

12 grudnia, godz. 20.15
FUGA
| FUGA
reż. Agnieszka Smoczyńska, Polska 2018, 104’
Rodzina odnajduje Alicję po dwóch latach od jej zniknięcia. Kobieta nie pamięta swojego dawnego życia, nie rozpoznaje męża ani synka. Nagrodzony w Gdyni dramat Agnieszki Smoczyńskiej (Córki dancingu) ze znakomitą rolą Gabrieli Muskały.
Film prezentowany z angielskimi napisami.

 

udostępnij

więcej

  • 20/15 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.