Spotkanie z Wojciechem Jagielskim

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 13 lutego 2018, 18:30

Cheder zaprasza na spotkanie z Wojciechem Jagielskim, jednym z najważniejszych polskich reportażystów. Porozmawiamy o najnowszej książce Autora, "Na wschód od zachodu", która ukaże się 29 stycznia nakładem Wydawnictwo Znak.

Prowadzenie: Piotr Tomza.

Tym razem Wojciech Jagielski podąża „wielkim szlakiem hippisów”. Afganistan, Pakistan, Nepal i na końcu Indie. Miejsca duchowej inicjacji, zderzenie z systemem kast, regiony targane konfliktami zbrojnymi, gdzie pojęcie „wolność” nabiera innego znaczenia.

"Na wschód od zachodu" to zupełnie nowe spojrzenie na Wschód. To świat widziany oczami tych, którzy gnani chęcią uwolnienia się od zachodniej cywilizacji, docierają w miejsca, gdzie panuje tylko pozorny spokój.

Wojciech Jagielski - dziennikarz, reporter, pisarz, współpracujący z PAP, przez 21 lat reporter Gazety Wyborczej. Jako dziennikarz specjalizuje się w problematyce Afryki, Kaukazu, Azji Środkowej i Południowej. Laureat wielu nagród dziennikarskich i literackich.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.