Dzień dobry ICE Kraków

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 lutego 2018, 10:00-14:00

Warsztaty kulinarne, dizajnerskie, Lego z History Land, malowanie twarzy, pokazy pierwszej pomocy, koncert Dzieci Dzieciom i emisja filmu-niespodzianki. Między innymi te atrakcje czekają na uczestników kolejnej odsłony akcji "Dzień dobry ICE Kraków". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne na stronie evenea.pl.

Akcja "Dzień dobry ICE Kraków" dedykowana jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekać będą: pokazy taneczne, pierwszej pomocy oraz pokazy działalności prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, malowanie twarzy, dyskoteka, warsztaty designu, Lego - History Land, a także warsztaty kulinarne przygotowane wspólnie z partnerami wydarzenia. Ostateczną koncepcję wydarzenia przygotują sami najmłodsi, już 25 stycznia 2018 na specjalnych warsztatach.

- Każde edycja Dzień Dobry ICE Kraków to ukłon w stronę krakowskich rodzin. Dajemy pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem, a ICE Kraków jest otwarte na młodych, na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości - podkreśla Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Najbliższa odsłona "Dzień dobry ICE Kraków" to już kolejne wydarzenie tego cyklu, przygotowywane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. W ciągu całego spotkania jego uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia budynku ICE Kraków. Po obiekcie oprowadzać będą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.

udostępnij

więcej

  • Krakowskie Biuro Festiwalowe
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne w dwóch turach od 19 stycznia do 21 stycznia 2018 roku oraz od 27 stycznia do 28 stycznia 2018 roku pod adresem: www.evenea.pl.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.