Autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau i Konakry

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 17 stycznia 2018, 19:00

Nazywam się Juszka i cierpię na zakaźna chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba, objawia się dość przyjemnie nieustannym powracaniem na Czarny Ląd i szukaniem tego "czegoś", co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie czy gdziekolwiek indziej. To "coś" to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą, które jest możliwe tylko tam, wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu. Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu, ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwilę a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcą się Państwo zarazić Afryką to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry, które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo.

Na spotkaniu można będzie zakupić nieco afrykańskiego rękodzieła i biżuterii, wszystko wykonane przez lokalnych artystów których wspieram.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.