Tajemnicze Stworzaki

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 stycznia 2018, 16:00

Przygoda ze Stworzakami, czyli twórcze warsztaty Teatru Figurki

Teatr Figurki zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do wspólnej, teatralnej zabawy. W najbliższą sobotę, 13 stycznia o godzinie 16:00 w księgarnio-kawiarni BONA odbędą się niezwykłe warsztaty teatru cieni dla dzieci w wieku 4-8 lat. Tym razem wybierzemy się wspólnie do tajemniczego świata dawnych Słowian i ożywimy Stworzaki z zapomnianych lub nieodkrytych legend.

Dawno, dawno temu, za górami  i lasami na przepięknych ziemiach zwanych Słowiańszczyzną, żyły niezwykłe istoty, które opiekowały się roślinami, dbały o słońce, o deszcz i o wiatr. Dzięki nim świat mógł oddychać a kwiaty i dzieci mogły rosnąć.

Podczas warsztatów zastanowimy się:

  • Cczy opiekuńcze Stworzaki jeszcze istnieją?
  • O co dziś mogą się troszczyć?
  • Czy są nam jeszcze potrzebne?

Uczestnicy warsztatów opowiedzą historię swoich Stworzaków z użyciem magicznych możliwości teatru cieni. Będziemy malować opowieści słowem, dźwiękiem i obrazem cieniowym.

Warsztaty poprzez twórcze działanie sprzyjają rozwijaniu zdolności manualnych, pobudzają dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.