Bajki Pod Globusem: Autochody

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 stycznia 2018, 12:00

Razem z Ta Dorotka - Animacja Zabaw Dziecięcych i Wydawnictwo Zakamarki zapraszamy na pierwsze w tym roku Bajki Pod Globusem wszystkich miłośników pojazdów różnego rodzaju.Wspólnie pooglądamy zwykłe i niezwykłe pojazdy i pogimnastykujemy nasza wyobraźnię, zgadując do czego mogłyby służyć. Następnie każdy będzie mógł skonstruować swój własny fantastyczny pojazd.

Autochody. tekst i ilustracje: Carl Johanson
AUTOCHODY to obszerny katalog pojazdów lądowych z rzeczywistości i wyobraźni. Wśród powszechnie znanych traktorów, koparek czy ambulansów znajdziecie tu maszyny górnicze i pojazdy lotniskowe, a także motorakietę, pojazd zębaty, autokopter, frytkowóz, dżunglołaz czy autobus międzygalaktyczny.

Książka dla wszystkich kilkuletnich fanów motoryzacji, ale też dla tych, którzy lubią wymyślać, fantazjować i bawić się słowem. Liczba pojazdów, które można sobie wymyślić i nazwać, jest nieskończona, więc po lekturze zachęcamy do twórczej zabawy!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.