Red Bull 3Style World Finals VIII

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 11 lutego 2018, 19:00

Światowy finał legendarnych zawodów DJ-skich Red Bull 3Style po raz pierwszy odbędzie się w Polsce! Najlepsi DJ-e z 24 krajów powalczą o tytuł Mistrza. Areną rywalizacji będą najlepsze krakowskie kluby, a starcia DJ-ów rozgrzeją̨ pierwszy tydzień́ lutego. Zakończy się on wielkim finałem 11 lutego w Teatrze Słowackiego. Udział w nim wezmą̨ DJ-e, którzy podczas 4 nocy kwalifikacyjnych zaprezentują umiejętności na najwyższym poziomie. Zasady zawodów Red Bull 3Style są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej imprezy na najwyższym poziomie. Każdy uczestnik ma na to zaledwie 15 minut, a zagrany przez niego set musi być zróżnicowany i składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.
Grono sędziowskie tworzą legendarne postacie światowej sceny: DJ JAZZY JEFF, NINA LAS VEGAS, SKRATCH BASTID, DJ CRAZE, DJ NU-MARK.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.