Pierwszy raz

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 25 października 2018, 19:00

Deszczowa noc, księżyc, butelka wina, dobra muzyka i para nastolatków szykująca się do zbliżenia. Czy wszystko potoczy się według romantycznego scenariusza idealnego pierwszego razu? Czy będzie to niezpomniane przeżycie, które zostanie w ich pamięci na lata? A jak wyglądał Twój pierwszy raz? niezdarny? namiętny? a może całkiem zwyczajny?

Chcesz skonfrontować swoje przeżycia z losem bohaterów sztuki Michała Walczaka? - Przyjdź na sztuki "Pierwszy Raz" Teatru w Kosmos. W sztuce Walczaka dwójka bohaterów w czasie wielokrotnie odgrywanej sceny, próbuje zainscenizować swoje idealne wyobrażenie pierwszego zbliżenia. Akcja „Pierwszego Razu” w wykonaniu Teatru W Kosmos osadzona jest na początku lat 90-tych, co podkreślają piosenki z tamtej epoki śpiewane przez Kasię Przebindę.

Jak pisze Michał Walczak o swoim tekscie: „dramaturgia oparta jest przede wszystkim na ostrej, tragikomicznej przepychance międzypłciowej, z całym okrucieństwem i humorem wzajemnego niezrozumienia między nowoczesną ONĄ i nowoczesnym ONYM”.

Reżyseria: Jakub Kowalik
Światło i dźwięk: Dariusz Nawrocki
Scenografia: Borys Grzegorz Roman
Muzyka: Piotr Korzeniak

występują:
Karolina Niemiec-Gustkiewicz
Paweł Jałoszyński
Borys Grzegorz Roman
oraz śpiew: Katarzyna Przebinda

udostępnij

więcej

  • 25/15 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.