Osiołek św. Mikołaja

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Marek Żyła i jego lalki zapraszają do Teatru Szczęście na grudniowe spektakle, wprowadzające w świąteczną atmosferę.

O spektaklu „Osiołek św. Mikołaja”:
Dawno, dawno temu, Święty Mikołaj mieszkał w ciepłych krajach i wcale nie jeździł saniami… Jak więc się to stało, że dzisiaj mieszka w krainie śniegu i nosi ciepłą czapkę a pomagają mu małe skrzaty? No i skąd wzięły się Śnieżynki? Odpowiedzi na te pytania zna osiołek Świętego Mikołaja, który wraz z jego pomocnikiem opowie Wam tę niesamowitą historię, pełną ciepła oraz lalek.

„Osiołek św. Mikołaja” to spektakl Teatru Lalek Marka Żyły, który świetnie wprowadzi Was w klimat zbliżających się świąt i przybliży postać świętego, który z taką radością rozdaje wszystkim prezenty. Grany w kameralnej atmosferze, w bezpośredniej bliskości widzów, jest dla nich niesamowicie atrakcyjny i zostaje zapamiętany na długo! Różnego rodzaju lalki, śmiech oraz świetna atmosfera to idealne połączenie dla wszystkich, którzy starają się aby Święty Mikołaj nie zostawił im rózgi w prezencie!

Kto wystąpi?
Marek Żyła i jego tworzony z pasji i miłości Teatr Lalek.

Po spektaklach o godzinie 11:00 Marek Żyła zaprasza na Warsztaty tworzenia lalek w cenie 30 zł za jedną zrobioną lalkę.

udostępnij

więcej

  • 570 252 555
  • 20 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.