IDA World DJ Championships 2017

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 grudnia 2017, 12:00

MISTRZOWIE DRAPANIA

Już po raz jedenasty do Krakowa zjadą najlepsi didżeje z całego globu. IDA World DJ Championships uznawane są za największe i najlepiej zorganizowane zawody tego typu na świecie. Turniej jak zwykle zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: technical i show. Wśród faworytów jest belgijska ekipa The Mixfitz. Jak zwykle zaskoczyć mogą Japończycy, ale wśród startujących na uwagę i szczególny poklask zasługuje na pewno 14-letni DJ K-Swizz z Nowej Zelandii. Oczywiście my kibicować będziemy naszym reprezentantom: DJ’owi URE (technical) oraz Pac1 i Kostek w kategorii show. 2 grudnia w ICE Kraków nie zabraknie pokazów specjalnych w wykonaniu gwiazd turntablizmu: JFB (Wielka Brytania), BeatBombers (Portugalia), ND oraz Odilon (Belgia). Wydarzeniem tegorocznej edycji będzie też na pewno koncert O.S.T.R., któremu towarzyszyć będą wizualizacje przygotowane przez DJ Haema.

Wieczorną imprezę poprzedzi otwarta dla wszystkich, bezpłatna część obejmująca warsztaty dj’skie, testy sprzętu dj’skiego oraz największą w Polsce scratch sesję. Dla wytrwałych przygotowano też nocne afterparty Red Bull 3Style Showcase w Forum Przestrzenie. (AJ)

załączniki

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.