Wystawa Magii i Iluzji

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 14 listopada 2017 - poniedziałek, 20 listopada 2017

Już od najbliższego wtorku, 14 listopada, po raz pierwszy w Krakowie będzie można podziwiać unikatową Wystawę Magii i Iluzji. W Galerii Bronowice zaprezentowanych zostanie aż 15 interaktywnych i zaawansowanych technicznie eksponatów. Innowacyjna wystawa czynna będzie do 20 listopada.  

Głowa na stole, królik w cylindrze, komnata iluzji optycznych, grająca szafa, lewitujący stół, a także drzewko cytrusowe – to tylko niektóre z magicznych eksponatów, które pojawią się w najbliższy wtorek, 14 listopada, w Galerii Bronowice. Każdy chętny będzie mógł tu odkryć sekrety iluzji bazujących na wiedzy z zakresu chemii, fizyki czy optyki. Nie zabraknie galerii prezentującej sylwetki najwybitniejszych iluzjonistów, w tym niepublikowanych dotąd informacji i ciekawostek z życia Davida Copperfielda. Dodatkowo w Magicznym Kinie widzowie zobaczą film, dzięki któremu dowiedzą się od twórcy wystawy – Jędrzeja Bukowskiego, jak na własną rękę wykonać imponujące magiczne triki. Wystawa Magii i Iluzji pojawi się w Krakowie po raz pierwszy i potrwa do 20 listopada.

- Cieszy, że to właśnie w Galerii Bronowice będziemy mogli zobaczyć wyjątkową Wystawę Magii i Iluzji, która zawita do Krakowa po raz pierwszy. Aż przez 7 dni nasi klienci będą mogli podziwiać zaawansowane technicznie eksponaty i odkrywać mechanizmy magicznych sztuczek. Zobaczą m.in.: mnicha lewitującego w powietrzu, słynną szafę Braci Davenport, a także komnatę iluzji optycznych, która do tej pory była podziwiana jedynie w Centrum Nauki Kopernik. Jestem przekonana, że interaktywna wystawa będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.