Kiermash vol. XII | Zima w Forum

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Grudniowy wieczór najlepiej spędzić z herbatą malinową, dobrą książką w ręku, ciepłymi skarpetkami na nogach i dzieckiem w zasięgu wzroku bawiącym się np. drewnianym samolotem. Wystarczy 16 i 17 grudnia odwiedzić hotel Forum, gdzie do Kiermashu vol. 12 dołączą – Kraków ŁAŁ, Art & Food Bazar oraz Strefa Wolnego Czytania.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. W Hotelu Forum KIERMASH połączy siły z Art & Food Bazar, czyli z cykliczną imprezą skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów. Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na grudzień... 

Rodzice, specjalnie dla Was drugim partnerem XII edycji KIERMASHU zostaną targi Kraków ŁAŁ. Strefa dzieci będzie naprawdę duża!

„Już nie możemy doczekać się zimowej edycji KIERMASHU. Obiecujemy wam naprawdę magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Nasi wystawcy jak zwykle pokażą ubrania stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają modę i stawiają na najwyższą jakość tkanin i wykonania. Pamiętajcie, podczas grudniowej edycji nie tylko wybierzecie garderobę i gadżety dla siebie. Będzie to świetna okazja, by kupić oryginalne prezenty pod choinkę dla bliskich i przyjaciół. Również warta uwagi będzie strefa gastro stworzona z Art & Food Bazar. Tam także nie zabraknie świątecznych niespodzianek” – mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy targów.

Książki są zawsze doskonałym pomysłem, na co dzień i... na święta. Wielką nowością podczas XII edycji KIERMASHU będzie Strefa Wolnego Czytania, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety światowych jak i polskich marek. Prodesigne ma ambicję stworzyć naprawdę niezwykłą przestrzeń, przyjdźcie i przekonajcie się sami!

❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅

KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego. 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.