O czym marzą kredki

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kto powiedział, że wszyscy mamy być tacy sami? Wtedy byłoby okropnie nudno! I tak właśnie robi się na podwórku, ale na szczęście pojawia się nowy kolega. Nie gra w kosza, nosi okulary i ma śmieszne imię Kornel. Ma też nieograniczoną wyobraźnię, pudełko kredek i ołówek. Dzięki niemu dopiero zaczyna się fajna zabawa!

„O czym marzą kredki” – bo taki tytuł nosi przedstawienie, do którego tekst napisała Martyna Lechman, a wyreżyserował Przemysław Redkowski – powstało w odpowiedzi na ogłoszony przez Narodowe Centrum Kultury program Kultura - Interwencje 2017. Autorką scenografii i kostiumów jest Urszula Czernicka, muzykę skomponował Artur Sędzielarz, ruch sceniczny opracował Piotr Skalski, a reżyserii świateł podjął się Marek Oleniacz.

W spektaklu dla najmłodszych widzów występują: Kornel/Ołówek – Przemysław Redkowski, Jagoda/Kredka Żółta – Kamila Pieńkos, Sokół/ Kredka Niebieska – Marek Bogucki, Młody/Kredka Zielona – Maciej Sajur, Didżej/Kredka Czerwona – Artur Sędzielarz.

Przedstawienie obejrzeli już podopieczni dwunastu krakowskich i podkrakowskich przedszkoli integracyjnych. Teraz najmłodsi widzowie mogą je zobaczyć na Scenie na Sarego 7.

***

„INNY=WYJĄTKOWY” to społeczno-edukacyjna kampania, której podstawowym celem jest promocja pełnych otwartości i tolerancji zachowań. I właśnie ten projekt, realizowany przez Teatr Bagatela, ma pomóc w nauce akceptacji drugiego człowieka niezależnie od jego odmienności. Po więcej aktualizowanych wiadomości zapraszamy na stronę projektu.

udostępnij

więcej

  • Ulgowy: 16 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.