Dan Pena – człowiek, który wie jak wypracować 50 miliardów $

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 20 listopada 2017, 17:00

Spotkaj Dana Pena – człowieka, który pokazał jak wypracować 50 miliardów dolarów!

Dan Pena – człowiek, który wie jak wypracować 50 miliardów USD, opowie o swoich doświadczeniach biznesowych, o bogactwie, ryzyku i nagrodzie. Wysłuchaj opowieści, która może zmienić Twoje życie!

20 listopada2017 r. Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ odwiedzi Dan Pena - najlepszy na świecie trener sukcesu (high performance coach) - osoby, dla których był mentorem, bądź jego entuzjaści, wypracowali 50 mld dolarów (od 1993 r.) w kapitale/wartości. Niektórzy z nich to Klaus Kleinfeld (były CEO Siemensa i Alcoa), Brian Rose (Londyn Real TV Media Guru), Matt Pocius (najmłodszy multimilioner i trener ecommerce), czy Dan Lok (Business Guru) - aby wymienić tylko kilka osób. Podczas spotkania Dan Pena opowie o swoich doświadczeniach biznesowych.

Dan nie przyjmuje wymówek, mówi wprost, bez poprawności politycznej. Jego fascynujące życie obejmuje wiele etapów - od bycia sprawiającym olbrzymie problemy wychowawcze dzieckiem z ubogiej dzielnicy, aż po człowieka sukcesu, zdobywcę licznych nagród, właściciela zamku. Jest człowiekiem, który w osiem lat przy załamującej się gospodarce zamienił 820 dolarów w światowy konglomerat wart 450 milinów dolarów.

Przez dziesięciolecia zmieniał życia ludzi dzięki ideom i doświadczeniom nabytym w czasie spotkań z pięcioma Prezydentami USA (w tym D. Trumpem), pięcioma Sekretarzami Stanu USA, licznymi premierami, a także podczas współpracy z wieloma rządami na świecie (włączając Watykan). Wpływa na kolejne generacje opowiadając swoją historię „od zera do milionera”. Jego myśli i wystąpienia prowokują do myślenia, zmiany nastawienia i poglądu na świat zarówno w zakresie pracy, biznesu, jak i życia osobistego. Warto zerknąć na prawdziwąhistorię Josha, który jako 17-letni chłopak trafił „pod opiekę” Dana Pena i w ciągu dwóch lat stał się multimilionerem (https://www.linkedin.com/pulse/qla-millionaire-teen-mentee-dan-peña/).

Jak to możliwe? Co to za magiczna metoda? Czy to etyczne? Czy Dan Pena jest genialnym strategiem czy szamanem zarządzania? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi na wykładzie, a nawet zadać je osobiście Danowi Pena po spotkaniu, na które już teraz serdecznie zapraszamy pracowników oraz studentów Wydziału.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w sali 0.102 Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Wystarczy się zarejestrować.

Rejestracja dla studentów i pracowników Wydziału możliwa jest za pośrednictwem:
http://www.danpena.co.uk/speaking-engagements-registration/?eventid=2

Rejestracja dla wszystkich zainteresowanych spoza uczelni możliwa jest za pośrednictwem:
http://www.danpena.co.uk/speaking-engagements-registration/?eventid=6

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.