One Woman Show: NIEprzykładna mama

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 9 listopada 2019, 19:00

Słów kilka o nieprzykładnym macierzyństwie w wykonaniu Katarzyny Marii Zawadzkiej na podstawie bloga Żanety Odolczyk nieprzykladna.pl.

Dostała pracę przez łóżko, po dziewięciu miesiącach awansowała i została mamą… swojego szefa. Nieprzykładna, czyli każda normalna mama! Mama na początkowym etapie swojej życiowej przygody – przeżywająca całą gamę emocji – od euforii po depresję. Zmagająca się z presją otoczenia, bo przecież „kobieta jest stworzona do bycia matką i musi godnie, dumnie, prosto (nie garbimy się, drogie Panie, nawet jak już ręce opadają) i z uśmiechem na twarzy, z uśmiechem, brać na klatę cały ten inwentarz.” Mówiąca NIE gonitwie za niedoścignionym perfekcjonizmem – „Nie słyszałam jeszcze o żadnym mężu, który umarł z głodu, bo nie miał obiadu do pracy, ani o rodzinie, która przykleiła się do brudnej podłogi.” I konfrontująca rzeczywistość z radami życzliwych doradców, zwłaszcza tych bezdzietnych – „No wiadomo. Przecież są o tyle mądrzejsi, że się w to nie wpakowali.”
W sposób lekki, inteligentny i zabawny – o macierzyństwie, nie tylko dla mam!

  • Autorka:
    Żaneta Odolczyk (na podstawie bloga nieprzykladna.pl)
  • Scenariusz:
    Żaneta Odolczyk, Katarzyna Maria Zawadzka
  • Reżyseria i wykonanie:
    Katarzyna Maria Zawadzka

Czas trwania: 60 minut

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.