Do 2xSztuka: Obiekty pamięci

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 października 2017, 10:30

Jak w gąszczu przedmiotów i pamiątek odnaleźć historię przodków? Czy muzeum to dobre miejsce do przywoływania rodzinnych wspomnień? Zwiedzimy wystawę, na której odkryjemy dzieła wykonane w różnych mediach, każde z nich będzie dotyczyć dziedzictwa i przeszłości. Dowiemy się, które z tych mediów plastycznych szczególnie umożliwia nam przenoszenie się w czasie do czasów naszych dziadków i prapradziadków. Podczas warsztatów stworzymy z wykorzystaniem fotografii obiekty, będące dekoracją wnętrz. Warsztaty w ramach cyklu Do 2xSZTUKAT to wyjątkowa okazja, by w sposób kreatywny ze sztuką spotkały się zarówno dzieci jak i towarzyszące im osoby dorosłe. Nad zadaniem plastycznym wszyscy uczestnicy pracują równocześnie, ale w dwóch oddzielnych grupach.
Uwaga: w warsztatach mogą uczestniczyć także osoby dorosłe, którym nie towarzyszą dzieci.

Prowadzenie:
Blanka Dudek - artystka, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w licznych wystawach, konkursach i plenerach.
Agnieszka Fluder - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni Interdyscyplinarnej. Zajmuje się wideo, multimediami i działaniami w przestrzeni. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Interesuje się łączeniem ruchu i dźwięku z działaniami plastycznymi, lubi odkrywać świat różnymi zmysłami równocześnie.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Warsztaty dla dzieci (preferowany wiek: 7-10 lat) i dorosłych;
  • Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja;
    podczas rezerwacji proszę podąć imię, nazwisko oraz wiek dziecka, a także nazwisko osoby dorosłej, która będzie uczestniczyła w warsztatach;
  • W warsztatach mogą uczestniczyć także osoby dorosłe, którym nie towarzyszą dzieci.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.