Tak Brzmi Miasto 2017: Współpraca

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 listopada 2017 - niedziela, 12 listopada 2017

W komitywie

Coldplay feat. Beyoncé, Calvin Harris feat. Rihanna, Sia feat. Sean Paul, DJ Snake feat. Justin Bieber – wystarczy przejrzeć ubiegłoroczną listę najpopularniejszych piosenek na świecie, by dojść do wniosku, że dziś w muzyce już prawie nikt nie tworzy przebojów bez czyjegoś współudziału. Z drugiej strony nieustannie ze sobą rywalizujemy – o nagrody, odbiorców, pieniądze, swoje pięć minut. Czy w tym wszystkim jest miejsce na kooperację, poufałość i przyjacielskie układy w branży? Czy warto współpracować z wytwórnią albo managerem? Czy w początkach kariery mogą nam pomóc instytucje? Czy warto się zrzeszać? A gdzie miejsce na naszą niezależność?

Szóste wydarzenie organizowane pod nazwą Tak Brzmi Miasto: Współpraca postara się odpowiedzieć na te dylematy. Temat tegorocznej edycji konferencji rozumiany jest w szerokim znaczeniu współpracy muzycznej, wewnątrzzespołowej, ale też biznesowej, międzymiastowej czy międzynarodowej, jak i interdyscyplinarnej. 11-12 listopada spotkamy się w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41. W przestrzeniach Teatru Nowego Proxima, ale także mieszczącej się w tym samym budynku Kawiarni Literackiej i Galerii Sztuki Off Frame weźmiemy udział w ponad 20 panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i prezentacjach. Sięgniemy do doświadczeń międzynarodowych specjalistów (muzyków, organizatorów, menedżerów, dziennikarzy, wydawców) – w tym roku będziemy mogli porozmawiać m.in. z Janem Klatą, Leszkiem Biolikiem, Piotrem Metzem, Izą Lach, Pawłem Szamborskim, Dariuszem Makarukiem, Jorgosem Skoliasem, Krzysztofem Trebunią-Tutką, Georges’em Perotem, Krzysztofem Grabowskim czy Dariuszem Eckertem.

Muzycznym uzupełnieniem konferencji będzie część festiwalowa prezentująca niezależne, lokalne zespoły „gotowe na współpracę”. W okolicznych klubach Kazimierza i Podgórza zagrają m.in.: Smoking Barrelz, Dziewczęta, RunForrest, Sonbird, rivers.real, Sasha Boole, Eluktrick, Bażant, Świderile, It’s July Already czy Artykuły Rolne. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.