Tak Brzmi Miasto 2017: Współpraca

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 listopada 2017, 00:00 - niedziela, 12 listopada 2017

Czym ➡JEST⬅ Tak Brzmi Miasto:

➡ to miejsce spotkań muzyków, organizatorów, menedżerów, wydawców… tych którzy zaczynają, z tymi którzy zaczynali wiele lat temu - po to by rozmawiać, przekazywać wiedzę i doświadczenie i by przeć do przodu!

➡ to miejsce gdzie możesz poznać lokalną - i DOBRĄ - muzykę. Zamiast szukać w internetach, wyjdź i posłuchaj co czai się czasem kilka pięter niżej. A czai się dużo dobrego!

➡ to miejsce gdzie możesz poznać nową osobę - do zespołu, do współpracy, i kto wie, może nawet do życia - wiemy, że były takie przypadki!

Czym ➡NIE jest⬅ Tak Brzmi Miasto 2017: Współpraca:

➡ sto trzydziestym festiwalem z ogranymi gwiazdami, które można zobaczyć dwadzieścia razy do roku na innych wydarzeniach (nie umniejszając! po prostu to nie u nas :-))

➡ sztywną konferencją branżową, z obowiązującym podziałem na “nas” i na “nich - u nas wszyscy są na cześć (no, prawie wszyscy), a niewielka i kameralna przestrzeń o charakterze ZMUSZA do spotkań w 4 oczy. Czasem nawet w stanach wskazujących :-)

➡ miejscem do lansowania się - nie jesteśmy supermodni, nie śledzimy trendów (kreujemy swoje! ;-)), nie robimy targów ciuchów ani jedzenia (jeszcze!). Bardziej niż na lans, stawiamy na merytoryczność.

--

Festiwal i konferencja Tak Brzmi Miasto to miejsce spotkań działających niezależnie zespołów, wykonawców, artystów, działaczy, organizatorów, menedżerów kultury, animatorów, realizatorów z profesjonalistami o ustabilizowanej pozycji w branży, czego ostatecznym celem jest wypracowanie nowych standardów, ale również skutecznej sieci kontaktów pozwalającej na wdrażanie nabytej wiedzy w praktyce.

--

Program konferencji to blisko 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów, prezentacji oraz konsultacji, których tematyka obejmuje m.in. rozwój muzyczny, aspekty działalności menedżerskiej, działania promocyjne, dziennikarstwo muzyczne, kwestie współpracy muzyków z wytwórniami muzycznymi, organizację festiwali, eksport muzyki.

W charakterze specjalistów zaprosiliśmy gości z branży: aktywnych muzyków, menedżerów, właścicieli i szefów agencji i wydawnictw, designerów, artystów audiowizualnych i działaczy branż pokrewnych.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.