Aktorki. Odkrycia. Promocja książki

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 16 października 2017, 19:00

Wydawnictwo ZNAK oraz Teatr Ludowy zapraszają na promocję książki „Aktorki. Odkrycia” Łukasza Maciejewskiego.

„Aktorki. Odkrycia” to trzecia (po „Spotkaniach” i „Portretach”) część bestsellerowego cyklu Łukasza Maciejewskiego - dziennikarza, wykładowcy, krytyka filmowego i teatralnego. Książka jest nie tylko zapisem osiemnastu rozmów, jakie autor przeprowadził z czołowymi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji, ale także próbą zdefiniowania osobowościowych i aktorskich profili bohaterek. Powstały wyjątkowe portrety niezwykłych, utalentowanych i silnych kobiet i artystek, które po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziały o swoich fascynujących, często dramatycznych, niekiedy także zabawnych, zawsze zaś intrygujących i wciągających, doświadczeniach.

W premierowym spotkaniu weźmie udział większość bohaterek najnowszego tomu, oraz aktorki znane z wcześniejszych części cyklu. Takiego spotkania na aktorskim kobiecym szczycie jeszcze chyba nie było! Obsada wszech czasów!

Gośćmi krakowskiej premiery „Aktorek. Odkryć” będą:
Dorota Kolak
Gabriela Muskała
Marta Nieradkiewicz
Katarzyna Gniewkowska
Urszula Grabowska
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik

A także bohaterki poprzednich tomów:
Dorota Segda
Anna Dymna
Anna Radwan

Prowadzenie: Magdalena Miśka-Jackowska
Fragmenty książki przeczyta Krzysztof Zawadzki

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.