Efekt

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie.

W laboratoryjnej rzeczywistości testowania nowego leku antydepresyjnego spotyka się dwójka młodych ludzi, którzy użyczają swoich ciał do eksperymentu. Maja – studentka psychologii i Tristan wolny duch. W izolacji od świata i realnego życia, pod czujnym okiem prowadzącej badania lekarki, między testowaną parą rodzi się uczucie.

Czy nasze uczucia są na pewno naszymi uczuciami? Czy może jest to ciąg reakcji chemicznych w mózgu, którymi można dowolnie manipulować? I czym jest depresja? Chorobą mózgu czy duszy? Czy w dzisiejszym świecie jest miejsce na przeżywanie smutku? Studenci IV roku wraz z Agnieszką Glińską zapraszają na Efekt według sztuki Lucy Prebble,  już 7 października.

- Co według pani stanowi o sensie życia?
- Dobrze dobrane leki!
(fragment rozmowy z pisarką Justyną Bargielską, w programie Hala Odlotów, TVP Kultura)

Reżyseria: Agnieszka Glińska
Muzyka: Mateusz Bieryt
Scenografia: Monika Nyckowska
Kostiumy: Hanka Podraza
Asystenci reżysera: Paulina Puślednik, Andrzej Błażewicz (III r. WRD), Paweł Sablik (III r. WRD).

Występują: Melania Grzesiewicz, Emma Herdzik, Aleksandra Nowosadko, Joanna Pocica, Alina Szczegielniak, Weronika Warchoł, Daniel Namiotko, Stanisław Twaróg

Premiera: 7 października 2017

Scena 210

udostępnij

więcej

  • 25/20 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.